جدیدترین اخبار

شنبه 6 آذر 1400

آتش‌سوزی محل نگهداری ضایعات لاستیک/ تصاویر

آتش‌سوزی محل نگهداری ضایعات لاستیک/ تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی در محل نگهداری مقادیر زیادی لاستیک ضایعاتی در جنوب تهران خبر داد.
کد خبر : 810905

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی در محل نگهداری مقادیر زیادی لاستیک ضایعاتی در جنوب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در محل نگهداری لاستیک در بزرگراه آزادگان، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:29 امروز (27 اردیبهشت) یک مورد آتش‌سوزی در یک قطعه زمین بزرگ، در بزرگراه آزادگان، محله علی‌آباد قاجار، نرسیده به پمپ بنزین به سامانه 125 اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی کف شیمیایی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از محدوده حوزه استحفاظی شهرداری و آتش‌نشانی تهران است، افزود: آتش‌نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی اسلامشهر و چهاردانگه در محل حادثه، تصریح کرد: محل حادثه قطعه زمینی بسیار بزرگ بود و در آنجا به صورت ناامین و بی‌سر و سامان، تعداد زیادی لاستیک ضایعاتی، مستعمل، مصرف شده و خردشده در حجم زیاد نگهداری می‌شد.

ملکی ادامه داد: بخشی از این لاستیکها دچار آتش‌سوزی شده و با توجه به اینکه لاستیکها روی هم ریخته و نظمی در چیدمان آنها وجود نداشت، آتش به سرعت در حال سرایت به اطراف بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به شدت حرارت و اینکه دود حاصل از این آتش‌سوزی از فواصل دور نیز قابل رؤیت بود، گفت: آتش‌نشانان عملیات خود را آغاز کردند و اکنون عملیات در حال کنترل است.

وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان کماکان مشغول اطفای آتش‌سوزی هستند اما خطر گسترش به اطراف وجود ندارد و اگر اتفاق خاصی روی ندهد، آتش‌نشانان مشغول عملیات لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه خواهند شد.

به گفته ملکی، این آتش‌سوزی بزرگ تاکنون مصدوم و تلفات جانی نداشته است.


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *