جدیدترین اخبار

شنبه 2 بهمن 1400

ارتش بیانیه صادر کرد

ارتش بیانیه صادر کرد

کد خبر : 808956

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، شهادت و مجروح شدن ده ها دانش آموز بی گناه و جمعی از مردم در پی وقوع انفجار تروریستی در کابل را به ملت و دولت افغانستان تسلیت گفت.

به گزارش خبرآنلاین، متن پیام روابط عمومی ارتش به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
عملیات تروریستی در کابل که منجر به کشته وزخمی شدن تعدادی از مردم بی پناه به ویژه دانش آموزان دختر مدرسه سیدالشهدا شد بسیار تاسف بار و غم انگیز است. این اقدام تروریستی نشان از پستی، ذلت و ددمنشی کسانی دارد که جاهلانه بر طبل خشونت و تحریف می کوبند و چهره نورانی اسلام را مشوه و تیره می نمایانند.

این جنایت فجیع از یک سو نشانگر جهل و تفرقه داخلی و از سوی دیگر اشغال و خیانت بازیگران خارجی است که پس از 20 سال حضور در افغانستان با ادعای مبارزه با تروریسم این گونه قلوب انسان های آزادی‌خواه را به درد می آورد.
درس بزرگ این اقدام ضد انسانی برای تمامی ملل مسلمان و آزاده، درس اتحاد و مقاومت در برابر اشغالگران و اتکای به ظرفیت های داخلی برای تامین امنیت است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت به دولت و ملت کشور دوست و برادر افغانستان، این اقدام ددمنشانه تروریستی را محکوم می نماید و برای هر نوع کمک رسانی در جهت کاهش آثار این جنایت و الام بازماندگان اعلام آمادگی می نماید.»

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار