جدیدترین اخبار

شنبه 6 آذر 1400

الحوثی: صهیونیست شکست های بیشتری در پیش خواهد داشت

الحوثی: صهیونیست شکست های بیشتری در پیش خواهد داشت

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی عصر روز یکشنبه خود گفت که دشمن صهیونیستی شکست‌ها و ناکامی‌های بیشتری در پیش خواهد داشت.
کد خبر : 812852

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی عصر روز یکشنبه خود گفت که دشمن صهیونیستی شکست‌ها و ناکامی‌های بیشتری در پیش خواهد داشت.

«سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن عصر روز یکشنبه در سخنرانی گفت که ما در حال مقابله با تجاوزی هستیم که آمریکا بر آن نظارت داشته و طراحی آن توسط رژیم صهیونیستی و انگلیس بوده و مزدورانشان آن را اجرا می‌کنند».

وی در ادامه گفت: «تجاوز دشمن اسرائیلی و جنایت‌هایش، به ملت فلسطین این مشروعیت را می‌دهد تا این رژیم را طرد کند».

رهبر جنبش انصارالله اضافه کرد: «مهمترین نتیجه درگیری‌های اخیر، پایداری و تحرک جدی برای مقابله با دشمن بوده است. ثمره هماهنگی میان برادران فلسطینی خوب بوده و از آن‌ها می‌خواهیم که برادری و هماهنگی را ارتقا بخشند».

سید عبدالملک الحوثی گفت: «ملت‌ها باید در کنار یکدیگر پشتیبان ملت فلسطین و مقاومت شجاع آن باشند. دشمنان در تلاش‌هایشان برای عادی سازی روابط، قصد داشتند تا کشور‌های عربی و اسلامی را درباره موضوع کمک به ملت فلسطین بی‌تفاوت کنند».

وی افزود: «ملت یمن با هویت ایمانی که دارد به دنبال ایفای نقشی فعال در چارچوب مقابله با دشمن اسرائیلی است. آماده هستیم که غذای خود را با برادران فلسطینی تقسیم کرده و آن‌ها را بر خود مقدم بداریم».

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: «تا رسیدن به پیروزی قاطع، دشمن صهیونیستی شکست‌ها و ناکامی‌های بیشتری را در پیش خواهد داشت».

درگیری رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت فلسطین از روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تعرض‌ها در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد.

در این درگیری که تا بامداد روز جمعه در جریان بود، رژیم صهیونیستی در غالب حملات خود با هجوم به مناطق مسکونی، زنان و کودکان فلسطینی را به خاک و خون کشید که گروه‌های مقاومت فلسطین در پاسخ به این جنایت‌ها مواضع این رژیم را هدف حمله گسترده راکتی قرار دادند و سامانه گنبد آهنین در رهگیری بسیاری از آن‌ها ناموفق عمل کرد.

منبع: فارس

لینک کوتاه کپی شد


برای چاپ کلیک کنید
Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *