جدیدترین اخبار

پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

اولتیماتوم به مخدوش‌کنندگان پلاک خودرو

اولتیماتوم به مخدوش‌کنندگان پلاک خودرو

کد خبر : 811717

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور به مخدوش کنندگان پلاک خودرو آخرین اولتیماتوم را داد.

در مراسم بازدید از طرح های پلیس تهران بزرگ که صبح امروز در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ انجام شد سردار قاسم رضایی اظهار کرد: امروز سی ام اردیبهشت ماه ١۴٠٠ است و دو ماه از سال شمسی جدید می گذرد. شعار سال جاری را مقام معظم رهبری تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی اعلام کردند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان یک سازمان انقلابی و مردمی، با مدال افتخار خادمان ملت این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده است. زمانی که می گوییم تولید یعنی تمام موضوعاتی که در راستای خدمات به کشور است؛ چه کارخانه ها، تولیدات دستی، کشاورزی یعنی تمام مواردی که نیاز مردم و اقدامی در مقابله با واردات غیر اصولی است.

رضایی افزود: در مقابل برای اجرایی کردن مانع زدایی ها، مقابله با قاچاق و افرادی که مقابل امنیت تولید هستند در دستور کار جدی است.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی یک سازمان هوشمند، انقلابی، با اقدام به موقع و با هدف است. بسیار خوشایند است که مردم و مسئولان و آن هایی که دغدغه انقلاب را دارند گوشه ای از تلاش های هدفمند نیروی انتظامی را ببینند.

رضایی با بیان اینکه فردی که قانون شکنی می کند و حقوق شهروندان را رعایت نمی کند، حریف پلیس است گفت: هر کسی که هنجار های جامعه را نادیده بگیرد، حریف جدی نیروی انتظامی است چرا که این فرد حریف مردم است و نیروی انتظامی در جبهه مردم است.

وی افزود: امروز دستاوردی که در موضوعات مختلف دیدیم بسیار هوشمندانه بود.

رضایی در ادامه گفت: خط ویژه ای برای ترددهای ویژه تعیین کردند. آن زمان می‌بینیم که موتورسوارانی به صورت گروهی و خلاف جهت تردد می کنند. قطعا این ناهنجاری است.

وی گفت: این آخرین التیماتوم به هر کسی است که در حوزه ترافیک تخلف یا پلاک های خود را مخدوش می کنند. این کار جرم است.

رضایی در خصوص فضای مجازی نیز اظهارکرد: از بیرون تحمیل اراده می کنند و اعتماد و اخلاق جامعه را هدف گرفتند. مباحث غیر اخلاقی، کلاهبرداری، خرید و فروش سلاح را در فضای مجازی انجام می دهند که مردم ضرر می کنند.

وی افزود: اولتیماتوم جدی هم می دهیم به افرادی که در فضای مجازی مجرمانه رفتار می کنند. امروز یکی از افتخارات کشور پلیس فتاست که این توان را دارد که به سرعت به موضوعات ورود کند.

رضایی در خصوص سارقان و .. نیز گفت: همه این افراد اظهار پشیمانی می کردند چون اقتدار و مهربانی پلیس را دیدند. پلیس طبق قانون مقتدر و مهربان است.

وی در خصوص سلاح های غیر مجاز یا قاچاق سلاح نیز اظهارکرد: این موضوع را خط قرمز می دانیم. هر دارنده سلاح غیر مجاز که امنیت را هدف گرفته باشد، خط قرمز ما است؛ چه در شهرها، چه در مرزها، چه در خانه ها.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه برخی از سلاح ها ساخت شیطان بزرگ است، گفت: شیطان بزرگ بداند تمام فتنه ها در 40 سال گذشته خنثی شده است و از این پس نیز می شود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات اظهارکرد: ملت ما صاحب دستاورد انقلاب هستند. نگهبان و حافظ انقلاب هستند که با شرکت پرشور در انتخابات این را نشان می دهند.

رضایی افزود: بعضی ها دارند ویروس پخش می کنند که اگر ما نیاییم مردم نیز در انتخابات شرکت نمی کنند. شما را به زباله تاریخ انداختند. اگر چشمتان را باز کنید، زباله می بینید. مردم از شما تنفر دارند. نیروی انتظامی بازوی قوی و محکم انقلاب به عنوان پاسدار دستاوردهای انقلاب فتنه ها را در فتنه گاه سرکوب و خنثی و منهدم می کند. در هر منصب و لباسی باشد.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی امروز هوشمند است و رصد می کند و پشتیبانی جدی نیروی انتظامی مردم است. یکی از سازمان های مورد اعتماد مردم نیروی انتظامی است.

جانشین فرمانده ناجا گفت: امروز پرچم نیروی انتظامی، من یک انقلابی ام است.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: امروز نیروی انتظامی پرچم پر افتخار انقلاب اسلامی است و الگویی برای پلیس دیگر کشورها برای هدفمند و هوشمند بودن است.

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار