جدیدترین اخبار

شنبه 2 بهمن 1400

این ۴ میوه خوشمزه به شدت چاق کننده هستند

این ۴ میوه خوشمزه به شدت چاق کننده هستند

کد خبر : 867934
این ۴ میوه خوشمزه به شدت چاق کننده هستند

اکثر میوه‌ها کم کالری هستند اما بیشتر آنها به دلیل وجود کربوهیدرات بالاتر یا چربی محتویاتشان می‌توانند به افزایش وزن کمک کنند.

برای بعضی از افراد وزن اضافه کردن یا عضله ساختن می‌تواند چالش برانگیز باشد. میوه‌ها معمولا به عنوان وعده غذایی محسوب نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد وقتی که قصد افزایش وزن دارید انواع میوهای مختلف می‌توانند کالری‌های اضافی مورد نیاز بدن شما برای افزایش وزن را فراهم کنند. علاوه بر این، میوه‌ها سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای حفظ سلامت هستند. در ادامه میوه‌های سالم و پرکالری را که می‌توانند به افزایش وزنتان کمک کنند ارائه می‌دهیم.

۱. موز

اگر به دنبال افزایش وزن هستید موز انتخاب عالی هستند. موز نه تنها مغذی است بلکه منبع خوبی از کربوهیدرات‌ها و کالری‌ها هستند.

۲. آووکادو

آووکادو سرشار از مواد مغذی موثری است. بعلاوه این میوه حاوی کالری زیاد و چربی‌های سالمی است و برای افرادی که دنبال افزایش وزن هستند انتخاب خوبی است.

۳. گوشت نارگیل

نارگیل میوه متنوعی است که به دلیل مزایای سلامتی بی‌شمارش محبوبیت‌های زیادی پیدا کرده است. همچنین نارگیل به دلیل چربی بالا و کربوهیدرات متعادلش منبع خوبی برای کالری‌ها است.

۴. انبه

انبه میوه خوشمزه و شیرینی است که میزان مواد مغذی را افزایش می‌دهد. انبه مانند موز منابع خوبی برای کالری و بیشتر به صورت کربوهیدرات هستند.

بهداشت نیوز

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار