جدیدترین اخبار

یکشنبه 1 خرداد 1401

باشگاه ماشین‌سازی واگذار شد

باشگاه ماشین‌سازی واگذار شد

کد خبر : 812760

طی جلسه‌ای با حضور نماینده محمدرضا زنوزی، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز به یونس قربانی واگذار شد.

بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه ماشین‌سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و در ابتدای امر تمامی پیشنهادات جهت تأیید صلاحیت به اداره کل ورزش و جوانان ارجاع داده شد و در نهایت یونس قربانی با تأیید صلاحیت مراجع ورزشی استان به‌عنوان خریدار پای میز مذاکره نشست.

تیم ماشین‌سازی تبریز با سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد تبریز در دو فصل اخیر فعالیت کرده است و همانطور که محمدرضا زنوزی در صحبت‌های اخیر خود اعلام کرده بود، این انتقال بدون هیچ چشمداشتی انجام شده و او از تمامی منافع حاصل از برند ماشین‌سازی و سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد چشم‌پوشی کرد و همچنین به جهت همراهی با خریداران جدید، این انتقال با تأیید اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان و بدون دریافت هیچ مبلغی از سوی زنوزی نهایی شد.

در این جلسه ایوب بهتاج مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی، حامد نجفی مدیرعامل باشگاه و نماینده تام‌الاختیار مالک باشگاه محمدرضا زنوزی و یونس قربانی خریدار و مالک جدید باشگاه حضور داشته و صورتجلسه واگذاری به امضا طرفین رسید.

به گزارش تسنیم، محمدرضا زنوزی در گفت‌وگویی تلفنی با اعلام حمایت خود از ورزش استان آذربایجان شرقی تا پایان فصل جاری، استادیوم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در مجتمع ورزشی اقتصادی بنیان دیزل را برای دیدارهای خانگی ماشین سازی به صورت رایگان در اختیار این تیم قرار دادند.

انتقال امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز از محمدرضا زنوزی مطلق به یونس قربانی قطعی بوده است و تمامی مسائل حقوقی از این تاریخ برعهده خریدار خواهد بود.

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار