جدیدترین اخبار

[header-calendar]

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکی

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکی

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای ان بی‌ای بامداد امروز با یک بازی دیگر ادامه یافت.
کد خبر : 810467

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای ان بی‌ای بامداد امروز با یک بازی دیگر ادامه یافت.

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکیبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات بسکتبال حرفه‌ای ان بی‌ای بامداد امروز با یک بازی دیگر ادامه یافت.

در این بازی تیم میلواکی باکس با نتیجه ۱۲۲ – ۱۰۸ بر تیم میامی هیت غلبه کرد.

در جدول بسکتبال ان بی‌ای در کنفرانس شرق تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز با ۴۸ برد و ۲۳ باخت در صدر قرار دارد و تیم‌های بروکلین نتس با ۴۷ برد و ۲۴ باخت دوم و میلواکی باکس با ۴۶ برد و ۲۵ باخت سوم هستند. تیم‌های نیویورک نیکس و آتلانتا هاوکس با ۴۰ برد و ۳۱ باخت و میامی هیت و با ۳۹ برد و ۳۲ باخت چهارم تا ششم هستند.

در کنفرانس غرب تیم‌های یوتا جاز با ۵۱ برد و ۲۰ باخت و فنیکس سانز با ۵۰ برد و ۲۱ باخت در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و تیم‌های دنور ناگتس و لس آنجلس کلیپرز با ۴۷ برد و ۲۴ باخت سوم و چهارم هستند. تیم‌های دالاس ماوریکس با ۴۲ برد و ۲۹ باخت و لس آنجلس لیکرز (قهرمان فصل قبل) با ۴۱ برد و ۳۰ باخت در رده‌های پنجم و هفتم جای گرفتند.

تیم هیوستون راکتس با ۱۷ برد و ۵۴ باخت تا کنون ضعیف‌ترین عملکرد را در میان تیم‌های حاضر به ثبت رسانده است.

تیم یوتا جاز به مقام قهرمانی منطقه شمال غرب و تیم میلواکی باکس به مقام قهرمانی منطقه مرکزی دست یافتند. تیم یوتا جاز قهرمان کنفرانس شمال غرب شد، فنیکس سانز قهرمان منطقه پاسیفیک و دالاس ماوریکس قهرمان منطقه جنوب غرب شدند.

به گزارش صدا و سیما، تاکنون ۱۰ تیم بروکلین نتس، فیلادلفیا سونی سیکسرز، میلواکی باکس، میامی هیت، آتلانتا هاوکس و نیویورک نیکس از کنفرانس شرق و تیم‌های یوتا جاز، فنیکس سانز، لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس از کنفرانس غرب به پلی آف صعود کردند.


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *