جدیدترین اخبار

پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکی

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکی

کد خبر : 810467

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای ان بی‌ای بامداد امروز با یک بازی دیگر ادامه یافت.

بسکتبال ان بی‌ای؛ پیروزی میلواکیبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات بسکتبال حرفه‌ای ان بی‌ای بامداد امروز با یک بازی دیگر ادامه یافت.

در این بازی تیم میلواکی باکس با نتیجه ۱۲۲ – ۱۰۸ بر تیم میامی هیت غلبه کرد.

در جدول بسکتبال ان بی‌ای در کنفرانس شرق تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز با ۴۸ برد و ۲۳ باخت در صدر قرار دارد و تیم‌های بروکلین نتس با ۴۷ برد و ۲۴ باخت دوم و میلواکی باکس با ۴۶ برد و ۲۵ باخت سوم هستند. تیم‌های نیویورک نیکس و آتلانتا هاوکس با ۴۰ برد و ۳۱ باخت و میامی هیت و با ۳۹ برد و ۳۲ باخت چهارم تا ششم هستند.

در کنفرانس غرب تیم‌های یوتا جاز با ۵۱ برد و ۲۰ باخت و فنیکس سانز با ۵۰ برد و ۲۱ باخت در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند و تیم‌های دنور ناگتس و لس آنجلس کلیپرز با ۴۷ برد و ۲۴ باخت سوم و چهارم هستند. تیم‌های دالاس ماوریکس با ۴۲ برد و ۲۹ باخت و لس آنجلس لیکرز (قهرمان فصل قبل) با ۴۱ برد و ۳۰ باخت در رده‌های پنجم و هفتم جای گرفتند.

تیم هیوستون راکتس با ۱۷ برد و ۵۴ باخت تا کنون ضعیف‌ترین عملکرد را در میان تیم‌های حاضر به ثبت رسانده است.

تیم یوتا جاز به مقام قهرمانی منطقه شمال غرب و تیم میلواکی باکس به مقام قهرمانی منطقه مرکزی دست یافتند. تیم یوتا جاز قهرمان کنفرانس شمال غرب شد، فنیکس سانز قهرمان منطقه پاسیفیک و دالاس ماوریکس قهرمان منطقه جنوب غرب شدند.

به گزارش صدا و سیما، تاکنون ۱۰ تیم بروکلین نتس، فیلادلفیا سونی سیکسرز، میلواکی باکس، میامی هیت، آتلانتا هاوکس و نیویورک نیکس از کنفرانس شرق و تیم‌های یوتا جاز، فنیکس سانز، لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس از کنفرانس غرب به پلی آف صعود کردند.

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار