جدیدترین اخبار

یکشنبه 1 خرداد 1401

ثبت نام برای هیات رئیسه مجلس، به صورت الکترونیکی خواهد بود

ثبت نام برای هیات رئیسه مجلس، به صورت الکترونیکی خواهد بود

کد خبر : 812858

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به جز معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و مهمانان دعوت شده برای اظهار نظر در صحن علنی، معاونان پارلمانی و سایر مدیران دولتی حضور نخواهند داشت.

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه هیات رئیسه مجلس، یکشنبه دوم خرداد، مقرر شد انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌ها مطابق ماده ۶۰ آئین نامه داخلی یک سال پس از انتخابات سال قبل همان کمیسیون برگزار شود.

وی افزود: همچنین سه شنبه و چهارشنبه به جز معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و مهمانان دعوت شده برای اظهار نظر در صحن علنی، معاونان پارلمانی و سایر مدیران دولتی حضور نخواهند داشت.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین مقرر گردید روز سه شنبه جز دفاتر ملاقات نمایندگان و مدعوین کمیسیون‌ها از سایر تردد‌های مجلس منع شود.

فرهنگی خاطرنشان کرد: ثبت نام برای داوطلبی عضویت در هیات رئیسه مجلس، از ساعت ۱۸ روز سه شنبه تا ساعت ۸ صبح چهارشنبه، با تحویل نامه کتبی به دبیرخانه دفتر هیات رئیسه انجام و رای گیری برابر اعلام قبلی به صورت الکترونیکی و در صحن مجلس خواهد بود.

وی افزود: همچنین پس از این، در مورد فرصت ثبت نام برای موافقت و مخالفت با کلیات طرح‌ها و لوایح و سایر موارد مشابه، از زمان قرارگرفتن در دستور هفتگی تا آغاز ورود به کلیات ادامه داشته و پس از ورود به کلیات قرعه کشی خواهد شد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: روز پنجشنبه دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان با مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار