جدیدترین اخبار

چهارشنبه 10 آذر 1400

درگیری مرگبار دو برادر سر میز شام

درگیری مرگبار دو برادر سر میز شام

درگیری دو برادر به خاطر خوردن غذا و ایجاد سر و صدا، به قتل برادر کوچک‌تر منجر شد.
کد خبر : 810397

درگیری دو برادر به خاطر خوردن غذا و ایجاد سر و صدا، به قتل برادر کوچک‌تر منجر شد.

ساعت ۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه گذشته مرد جوانی با مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه تماس گرفت و از سر و صدای همسایه طبقه سوم شکایت کرد.

با تماس مرد همسایه بلافاصله مأموران کلانتری راهی محل حادثه شده و با ورود به طبقه سوم ساختمان قدیمی، با بدن نیمه جان پسر۲۷ ساله مواجه شدند. پسر جوان با چاقو مجروح شده بود و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، اما به خاطر جراحت و خونریزی لحظاتی بعد تسلیم مرگ شد. برادر ۳۰ ساله مقتول که در صحنه درگیری حضور داشت و بشدت شوکه شده بود، پس از بازداشت در تحقیقات گفت: پیک موتوری هستم و از زمانی که پدر و مادرم فوت کرده‌اند، با برادرم زندگی می‌کنیم. شب حادثه از سر کار به خانه آمدم و برای خوردن شام به آشپزخانه رفتم، برادرم هم خوابیده بود سرگرم غذا خوردن بودم که ناگهان برادرم بیدار شد و با اعتراض گفت چرا آنقدر سر و صدا می‌کنی و نمیذاری بخوابم. درگیری ما بالا گرفت و من که یک لحظه عصبانی شده بودم با چاقو به او حمله کردم؛ برادرم که خونین روی زمین افتاد، تازه فهمیدم که چه کاری انجام داده‌ام. آنقدر از این قتل ناخواسته شوکه شده بودم که نمی‌توانستم هیچ کاری انجام دهم.

با این اعتراف، متهم جوان، به دستور بازپرس محمدحسین زارعی، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد.

منبع: ایران


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *