جدیدترین اخبار

جمعه 12 آذر 1400

رفیق کشی بعد از خیانت

رفیق کشی بعد از خیانت

مرد افغانستانی وقتی فهمید دوستش باعث جدایی او و نامزدش شده است، وی را به قتل رساند.
کد خبر : 813338

مرد افغانستانی وقتی فهمید دوستش باعث جدایی او و نامزدش شده است، وی را به قتل رساند.

این حادثه حدود ۲ سال قبل با کشف جسد مردی جوان در حوالی دریاچه چیتگر آغاز شد. با شناسایی هویت مقتول مشخص شد وی افغانستانی بوده، اما در ایران به شکل قانونی اقامت داشته است. در ادامه کارآگاهان دریافتند مرد جوان با یکی از دوستانش به نام سعید هم خانه بوده، اما او هم ناپدید شده است. در حالی که ردیابی‌ها برای یافتن ردی از سعید ادامه داشت مشخص شد او به افغانستان فرار کرده، اما مدتی بعد به کشور برگشته است که خیلی زود دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

سعید در بازجویی‌ها گفت: من و ستار چند سال قبل به ایران آمدیم تا کار کنیم. من در افغانستان نامزد داشتم و ارتباط خوبی با هم داشتیم. هر روز تلفنی حرف می‌زدیم و قرار بود خیلی زود با هم ازدواج کنیم. اما تنها اشتباه زندگی‌ام این بود که بیش از حد به ستار اعتماد کردم. چرا که وقتی او می‌خواست به دیدار خانواده‌اش برود از او خواستم برای نامزدم و خانواده‌ام مقداری سوغاتی و پول ببرد.

وقتی ستار به ایران برگشت، متوجه شدم نامزدم دیگر جواب تلفن‌های مرا نمی‌دهد. بعد هم ستار به من گفت که عاشق نامزدم شده و در مدتی که در افغانستان بوده علاقه او را نیز به خودش جلب کرده است. وقتی از این راز باخبر شدم، او را کشتم.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: وقتی فهمیدم او به من خیانت کرده است، یک روز به بهانه‌ای او را به پارک چیتگر کشاندم و خفه‌اش کردم.

قضات پس از شنیدن اظهارات متهم با توجه به اینکه خانواده مقتول رضایت داده بودند وی را به پرداخت دیه به صندوق بیت المال و حبس از جنبه عمومی جرم محکوم کردند.

منبع: ایران


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *