جدیدترین اخبار

جمعه 12 آذر 1400

سردار افشار به نفع آیت‌الله رئیسی در انتخابات کنار کشید

سردار افشار به نفع آیت‌الله رئیسی در انتخابات کنار کشید

سردار علیرضا افشار به نفع آیت‌الله رئیسی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری کرد.
کد خبر : 812866

سردار علیرضا افشار به نفع آیت‌الله رئیسی از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری کرد.

علیرضا افشار پس از دیدار امروز صبح(یکشنبه، ۲ خرداد) خود با آیت‌الله رئیسی، با تقدیم ۵۰ برنامه ملی و تحول‌آفرین به رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی آینده، طی صدور بیانیه‌ای با حمایت از آیت‌الله رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کناره‌گیری کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

امروز عرصه سیاسی همچون دوران دفاع مقدس به نیروهای بابصیرت و مجاهدی نیاز دارد تا ضمن تحکیم جبهه انقلاب، بتوانند دشمنان را در توطئه‌های خود برای نفوذ جریانی در هیأت حاکمه نظام اسلامی ناکام سازند.

اینجانب در ابتدای ورود به رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ با صدور بیانیه‌ای از همه نامزدهای جبهه انقلاب دعوت کردم تا با رعایت منشور اخلاقی انتخابات و کنار رفتن به نفع نامزدی که از اقبال مردمی بیشتری برخوردار است و همکاری با وی، به وحدت این جبهه و روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی کمک کنند.

اکنون که آیت‌الله رئیسی با قرار گرفتن در صدر همه نظرسنجی‌ها و داشتن صلاحیت‌های مدیریتی برتر و الگو بودن در تواضع، ساده‌زیستی و مردمداری، نوید شکل‌گیری دولتی کارآمد برای رفع مشکلات مردم، در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیت عمومی و دیپلماسی فعال می‌دهد، وظیفه خود می‌دانم ایشان را همراهی و مساعدت نمایم.

لذا با تقدیم ۵۰ برنامه ملی تحول‌آفرین در همه عرصه‌ها که محصول تجارب گذشته و جلسات متعدد کارشناسی هستند به محضر مقام معظم رهبری و دولت انقلابی آینده، انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌کنم.

با آرزوی پیروزی برای ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی

علیرضا افشار.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه کپی شد


برای چاپ کلیک کنید
Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *