جدیدترین اخبار

جمعه 1 بهمن 1400

شکایت عضو کمیته یهودیان انگلیس از ستاره آرسنال

شکایت عضو کمیته یهودیان انگلیس از ستاره آرسنال

کد خبر : 809975

عضو کمیته یهودیان انگلیس خواهان برخورد با ستاره مسلمان آرسنال به دلیل حمایت از فلسطین شد ولی در صفحات مجازی با موجی از حمایت‌ها از الننی همراه شد.

محمد الننی ستاره مصری آرسنال جزو اولین فوتبالیست‌های جهان بود که وحشی گیری نظامیان صهیونیست علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.

در همین رابطه تل عوفر عضو کمیته یهودی های بریتانیا با باشگاه آرسنال تماس گرفته و خواهان برخورد با ستاره مصری به دلیل حمایت از مردم فلسطین شده است.

عوفر یهودی در توئتیرش نوشت: با مدیر باشگاه آرسنال صحبت کردم و از او خواستم تا با محمد الننی به خاطر انتشار پست حمایتی از فلسطین، برخورد کنند.

کمتر از 24 ساعت از این درخواست عضو کمیته یهودی های انگلیس نگذشته بود که موج عظیمی از حمایت از ستاره مسلمان در صفحات مجازی به خصوص توئیتر به راه افتاده و با راه اندازی هشتگ حمایتی « #we_support_Elnen» ما از الننی حمایت می کنیم، از این ستاره مسلمان حمایت کردند.

به گزارش خبرآنلاین، باشگاه آرسنال به این درخواست یهودی های انگلیس، پاسخ داد: با محمد درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد تا درباره آثار گسترده آنچه که نشر کرده اطلاع پیدا کنیم. ما به عنوان یک باشگاه فوتبال با هر نوع نژادپرستی مخالف هستیم و از مساوات حمایت می‌کنیم.

البته شکایت یهودی ها از این ستاره مسلمان آرسنال با حمایت‌های گسترده از او در صفحات مجازی همراه بوده است.

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد *

دیگران می خوانند

جدیدترین اخبار