جدیدترین اخبار

چهارشنبه 10 آذر 1400

مرگ مادر و کودک ۲ ساله در اثر حریق پیکان وانت

مرگ مادر و کودک ۲ ساله در اثر حریق پیکان وانت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از مرگ مادر و کودک ۲ ساله در اثر حریق پیکان وانت خبر داد.
کد خبر : 814522

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از مرگ مادر و کودک ۲ ساله در اثر حریق پیکان وانت خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با میزان از مرگ مادر و کودک ۲ ساله در اثر حریق پیکان وانت خبر داد و گفت: در پی اطلاع‌رسانی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام حریق خودرو در ساعت ۰:۲۷ دقیقه بامداد دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه در مسیر غرب به شرق جاده خاوران، نرسیده به سه راه سیمان اتفاق افتاده بود و آتش‌نشانان در کمتر از ۴ دقیقه به محل حادثه رسیده و در محل مشاهده می‌کنند یک دستگاه خودروی پیکان وانت که به بغل واژگون شده بوده در محل شعله‌ور است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به سرعت وارد عمل شده و در مدت زمان کوتاهی آتش را خاموش می‌کنند. یک آقای ۲۲ ساله که راننده خودرو بود پیش از رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شده بود.

ملکی تصریح کرد: به گفته این فرد دو نفر دیگر همچنان در خودرو گرفتار بودند. آتش‌نشانان به سرعت آتش را خاموش کرده و با جرثقیل خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و عملیات رهاسازی را آغاز می‌کنند. یک خانم جوان و یک پسر دو الی سه ساله از خودرو خارج می‌شوند و پس از بررسی‌های بعمل آمده مشخص می‌شود که هر دو جان خود را از دست داده‌اند.


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *