جدیدترین اخبار

چهارشنبه 10 آذر 1400

واژگون شدن وانت نیسان با بار موزاییک در بزرگراه آزادگان

واژگون شدن وانت نیسان با بار موزاییک در بزرگراه آزادگان

ترکیدن چرخ وانت نیسان عامل واژگونی و برخورد شدید با سواری سمند شد.
کد خبر : 815397

ترکیدن چرخ وانت نیسان عامل واژگونی و برخورد شدید با سواری سمند شد.

در ساعت ۰۶:۱۰ صبح امروز در مسیر شرق به غرب آزادگان قبل از پل اتوبان ساوه و در لاین اصلی محدوده خلیج یکدستگاه وانت نیسان به علت ترکیدگی لاستیک، و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بر روی سقف واژگون می‌گردد.

رییس منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در تایید این خبر گفت: این وانت نیسان پس از واژگونی بر روی سقف بر روی سواری سمندی که در این مسیر در حال تردد بوده افتاده و باعث بروز خسارات شدیدی به این سواری می‌گردد.

محمد باقر پور افزود: تمامی بار این نیسان که موزاییک بود بر روی سمند و سطح راه بزرگراه ریخت و باعث توقف دیگر خودرو‌ها پشت سر این دو وسیله و ایجاد ترافیک سنگین در محور فوق گردید.

وی ادامه داد: بلافاصله تیمی از عوامل منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و نسبت به ایمن سازی و باز نمودن یک لاین عبوری موقت اقدام نمودند تا دیگر خودرو‌ها بتوانند از این مسیر عبور کرده و بار ترافیکی محدوده کاهش یابد.

باقرپور گفت: همچنین با آمدن جرثقیل در موقعیت نسبت به جابجایی این نیسان اقدام گردید و به محل ایمن منتقل شد.

به گزارش میزان، رییس منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگان توصیه کرد: همیشه و در همه حال قبل از حرکت نسبت به رفع نقص فنی خودرو اقدام و هیچ گاه با وسیله دارای نقص فنی در سطح معابر تردد ننمایند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.


لینک کوتاه کپی شدبرای چاپ کلیک کنید

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
تیوتر
Share on linkedin
لینکدین

مطالب مرتبط

نظرات

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *